Pomáhejte jazykovým školám s marketingem

Aby si studenti mohli pohodlně vybrat svůj kurz…

V Tišnově funguje řada firem a projektů s celostátním rozsahem. Jedním z nich je i portál jazykových škol Jazykovky.cz. Tišnov hostí jejich zákaznickou podporu, která hledá v současné době posily. Připojte se k nám. Vaše práce umožní dobrým jazykovým školám kvalitně prezentovat nabídku svých jazykových kurzů a studentům hodnotit kvalitu a styl výuky jazykových škol. 

Co jsou to Jazykovky.cz?

Hodně lidí, kteří chtějí studovat cizí jazyk, hledá dobrého lektora nebo jazykovou školu. Nabídka jazykových škol je vesměs podobná a přitom rozdíl v podmínkách studia i v přístupu bývá velký. Pokud student nemá jít naslepo, nezbývá mu, než si vybrat podle recenzí bývalých studentů. A právě na sbírání, správu a kontrolu hodnocení jazykových škol se portál Jazykovky.cz zaměřuje. Pomáhá tak s výběrem jazykové školy všem studentům v České republice.

Kvalitní a důvěryhodné jazykové školy

Jazykové školy se liší ve svých obchodních podmínkách a v přístupu ke studentům. Lepší jazykové školy přesně dbají na rozdělení studentů dle pokročilosti; horší jazykové školy spojují studenty různých pokročilostí do jedné skupiny. Také přístup k lektorům je různý; některé školy lektory více kontrolují a poskytují jim zázemí; jiné školy jen zabezpečují prostor pro výuku. Některé školy dbají na dohled nad lektory a mají metodika výuky, který lektorům pomáhá. Jiné jazykové školy o metodikovi nikdy neslyšely. Další rozdíly jsou v průběžném testování studentů, atmosféře ve třídě a v mimoškolních aktivitách. Všechny tyto aspekty zahrnuje hodnocení od studentů, které prostřednictvím svých formulářů zjišťují Jazykovky.cz. Díky vaší práci si desetitisíce studentů každý rok vyberou tu správnou jazykovou školu. 

V čem spočívá vaše práce?

Kontrola hodnocení zaslaných studenty – Jazykové školy prostřednictvím formulářů Jazykovky.cz žádají své studenty o hodnocení a my kontrolujeme, zda si nepíší hodnocení samy. Jde i o to, aby se navzájem nepomlouvali konkurenti a hodnocení byla důvěryhodná. Ke kontrole patří i ověřování stížností zákazníků a vyřazování jazykových škol z Jazykovky.cz. Výuka jazyků je zkrátka náročné povolání a ne všichni, kteří učí, by ho dělat měli. Budete zodpovědně oddělovat zrno od plev. V tom bude vaše práce maximálně užitečná pro tisíce lidí a firem v celé České republice.

Správa profilů jazykových škol – Budete pomáhat vytvářet školám profily a zadávat jazykové kurzy do naší databáze, tak aby studenti našli jazykový kurz, který je zajímá.

Telefonická zákaznická podpora při vytváření profilů – Každou novou jazykovou školu vyškolíte v ovládání našeho systému a jste jí v době vytváření profilu a zadávání kurzů k dispozici.

Sjednávání smluv o inzerci – Jazykovky.cz jsou místo, kde se pohybují zákazníci hledající výuku jazyků. Proto je to také místo zajímavé pro jazykové školy, lektory, prodejce pomůcek a učebnic. K vaší práci bude patřit uzavírání smluv na zobrazování reklamních formátů.

Telefonická prezentace Jazykovky.cz – Abychom v každém okrese mohli zákazníkům nabídnout dostatek jazykových škol a lektorů jazyků, musíme oslovovat jazykové školy a prezentovat jim Jazykovky.cz. Ukázat jim výhody získávání referencí od studentů a budování dobrého jména jazykové školy.

Správa sociálních sítí a SEO: linkbuilding, Facebook, Twitter – K vaší práci bude patřit také propagace Jazykovky.cz. K tomu patří psaní příspěvků na Facebook a Twitter, komunikace přes sociální sítě, vyhledávání partnerů k výměně odkazů a další aktivity vedoucí k větší známosti Jazykovky.cz mezi studenty.

Administrativní činnosti, psaní článků atd. – Trocha administrativy se u nás také najde. Vyřizování objednávek, práce s tabulkami, mailování. Psaní článků je dalším zpestřením již tak širokého záběru práce. Nudit se určitě nebudete.

Jaké jsou předpoklady ke spokojenosti s prací u nás

Požadovanou kvalifikací je vysokoškolské vzdělání libovolného typu. Ředitelé jazykových škol jsou zpravidla vzdělaní lidé, a pokud by je měl kontrolovat a hodnotit středoškolák, nesli by to někteří dost nelibě. Na typu vysoké školy až tak nezáleží – ideální je humanitní vzdělání. Důležitá je argumentační pohotovost při telefonování a proaktivní přístup k řešení problémů. Ředitelé škol a učitelé se prostě nenechají školit jen tak od někoho. Chtějí rychlé a jasné odpovědi na všechny své otázky a rychlá řešení svých problémů. Nechtějí poslouchat obecné řeči.

Dalším důležitým předpokladem je výborná čeština a angličtina písmem i slovem. Budete jednat i s cizinci, kde je angličtina pro komunikaci nezbytná. Pravopisné chyby v mailech také učitelé nesnesou. Málokdo je na češtinu tak háklivý, jako právě oni. Jedna hrubka a v jejich očích jste skončili.

Za samozřejmost se pokládá nadstandardní znalost práce s PC, internetovými službami a technologiemi. Měli byste umět na dálku zjistit, zda nemá uživatel v prohlížeči vypnutý Javascript, vědět něco o webové analytice a internetovém marketingu, znát základní syntaxi HTML jazyka. Při práci nepoužíváme klasický Word a Excel, ale jejich online varianty od Googlu – Google Apps. Měli byste mít také vlastní aktivní profil na Facebooku. Pokud používáte Twitter, jsou to body navíc. Znalost Google Analytics vás katapultuje do sféry ideálních zaměstnanců. Stačí ale chuť se učit a vše z již zmíněného u nás můžete dostudovat. Budete pracovat s pojmy, jako je PageView, PPC, landing page, GIF, HTML atd. 

Jaké jsou výhody práce u nás

Práce je přímo v Tišnově, tedy žádné dojíždění za klienty, vše řešíme přes internet a telefon. Budeme rádi za plný úvazek, ale pomůže nám i zkrácený úvazek; vítaná je i brigádní výpomoc. Odměna za práci se pohybuje v rozmezí 25-40 000 Kč; část je hodinová mzda, část je podíl na hospodářském výsledku – podíl z plateb škol, překladatelů a agentur. Velkou výhodou je volná pracovní doba; můžete v práci trávit čas dle počasí venku a vašich aktivit. Jeden den 6 hodin, druhý den 10 hodin. Velká svoboda je i při plánování práce. Pro nás je důležitý výsledek. Dostanete k užívání firemní iPhone + neomezený tarif + data k použití pro soukromé účely. Součástí práce je školení internetových technologií, SEO a PPC systémů Google Adwords. Na trhu fungujeme již 18 let. Čeká vás tedy dlouhodobě perspektivní a různorodá práce.

Máte-li vysokoškolské vzdělání, hledáte práci přímo v Tišnově a rádi byste se na jazykových projektech podíleli, pošlete životopis na info@gdi.cz.

Titulní fotografie:  Ben Mullins na Unsplash

Spravujeme největší facebookovou skupinu s nabídkami práce na Tišnovsku. Pravidelně do ní přidáváme nové pracovní pozice v Tišnově a okolí. Připojte se ke skupině a Facebook vám naservíruje aktuální pracovní nabídky.
Facebooková skupina
s nabídkou práce

Práce v obcích na Tišnovsku

Členění nabídek práce dle skutečného místa výkonu zaměstnání v tišnovském regionu.

Brigády na Tišnovsku

Členění brigád dle skutečného místa výkonu v tišnovském regionu.

Práce pro specifické skupiny pracovníků

Nabídka pracovních míst pro specifické skupiny zaměstnanců, které mají určité časové, zdravotní či jazykové omezení.

Požadavky na práci

Nabídka zaměstnání pro pracovníky, kteří mají specifické požadavky na pracovní podmínky.

Články & zprávy

Představení zaměstnavatelů na Tišnovska, tipy na zajímavé pracovní pozice a příležitosti. Aktuality z tišnova a okolí. Zprávy a informace týkající se práce a zaměstnání.

Jak napsat motivační dopis

Všechny články, Rady a tipy

Jak napsat motivační dopis Motivační dopis se v posledních letech proměnil z rozsáhlých esejí ve zkrácený průvodní dopis. Jeho cílem...

Číst více >

Hledám novou práci

Všechny články, Rady a tipy

Hledám novou práci Hledání práce je často náročný a zdlouhavý proces, který vyžaduje mnoho kroků a úsilí. Uchazeči musí procházet...

Číst více >

Jak být nachystán na pohovor

Všechny články, Rady a tipy

Jak být nachystán na pohovor? Cílem pohovoru s personalisty je získat co nejvíce informací o vašich dovednostech, zkušenostech a hodnotách....

Číst více >

FB skupiny na Tišnovsku a Kuřimsku

Dění ve městě, Rady a tipy

Připojte se do regionálních FB skupin Nechcete aby vám utekly zajímavé pracovní příležitosti v regionu? Chcete něco prodat či nakoupit...

Číst více >

Proč pracovat pro Registr překladatelských firem?

Všechny články, Zajímavé pracovní příležitosti

Co je Registr překladatelských firem? Dnešní globálně propojený svět si vynucuje intenzivní komunikaci mezi firmami, institucemi i jednotlivci z různých...

Číst více >

Pomáhejte jazykovým školám s marketingem

Všechny články, Zajímavé pracovní příležitosti

Aby si studenti mohli pohodlně vybrat svůj kurz... V Tišnově funguje řada firem a projektů s celostátním rozsahem. Jedním z...

Číst více >

Tišnov – město jazyků

Všechny články, Zajímavé pracovní příležitosti, Dění ve městě, Rady a tipy

V Tišnově se zrodila řada aktivit, které mají celostátní dosah. Ať jsou to celorepubliková sportovní klání, mezinárodní mineralogická výstava nebo...

Číst více >
Nabídky práce v Tišnově

Nabídky práce na Tišnovsku. Přehled pracovních příležitostí pro všechny, kteří chtějí pracovat v místě bydliště. 

Kontaktujte nás

Práce v místě bydliště z.s.
zapsaný spolek
mistni-prace.webnode.cz
info@pracetisnov.cz