O nás

Informace o provozovateli

Webové stránky Práce Tišnov.cz provozuje gdi, s.r.o. – největší český provozovatel jazykových portálů v České republice a na Slovensku od roku 2001. Více o jednom z našich projektů v rozhovoru pro TyInternety. Zkušenosti ze světa jazyků jsme přetavili do budování regionálního pracovního portálu. Vstoupili jsme do světa, kde je důraz na region rozhodující.  

GDPR

Je výhodou, že s webovými projekty máme mnohaleté zkušenosti. Máme zpracovánu problematiku ochrany osobních údajů již od roku 2011, od kdy jsme zaregistrováni u Úřadu pro ochranu osobních údajů pod reg. č. 00041545. Proto máme kompetence k práci s osobními údaji žadatelů o práci a plníme předpisy GDPR. Máme také zkušenosti s internetovým marketingem, sociálními sítěmi a grafikou. 

Facebook

Na Facebooku provozujeme stránku českých jazykových škol a lektorů, stránku slovenských jazykových škol a lektorů a českých překladatelů a tlumočníků. Moderujeme skupiny pro studenty jazyků v České republice i na Slovensku. Pokud se zdokonalujete v cizích jazycích, připojte se. V rámci našich aktivit v oblasti práce jsme přidali regionální stránky a skupiny věnované hledání práce.

Další obory činnosti

Společnost gdi, s.r.o. se zabývá hodnocením jazykových škol a překladatelských firem. Doporučuje výborné jazykové školy a překladatele, kteří jsou nejlépe hodnoceni svými klienty. Budeme rádi, když budete naše projekty využívat.

Spravujeme největší facebookovou skupinu s nabídkami práce na Tišnovsku. Pravidelně do ní přidáváme nové pracovní pozice v Tišnově a okolí. Připojte se ke skupině a Facebook vám naservíruje aktuální pracovní nabídky.
Facebooková skupina
s nabídkou práce

Brigády na Tišnovsku

Členění brigád dle skutečného místa výkonu v tišnovském regionu.

Práce pro specifické skupiny pracovníků

Nabídka pracovních míst pro specifické skupiny zaměstnanců, které mají určité časové, zdravotní či jazykové omezení.

Články & zprávy

Představení zaměstnavatelů na Tišnovska, tipy na zajímavé pracovní pozice a příležitosti. Aktuality z tišnova a okolí. Zprávy a informace týkající se práce a zaměstnání.

FB skupiny na Tišnovsku a Kuřimsku

Dění ve městě, Rady a tipy

Připojte se do regionálních FB skupin Nechcete aby vám utekly zajímavé pracovní příležitosti v regionu? Chcete něco prodat či nakoupit...

Číst více >

Proč pracovat pro Registr překladatelských firem?

Všechny články, Zajímavé pracovní příležitosti

Co je Registr překladatelských firem? Dnešní globálně propojený svět si vynucuje intenzivní komunikaci mezi firmami, institucemi i jednotlivci z různých...

Číst více >

Pomáhejte jazykovým školám s marketingem

Všechny články, Zajímavé pracovní příležitosti

Aby si studenti mohli pohodlně vybrat svůj kurz... V Tišnově funguje řada firem a projektů s celostátním rozsahem. Jedním z...

Číst více >

Tišnov – město jazyků

Všechny články, Zajímavé pracovní příležitosti, Dění ve městě, Rady a tipy

V Tišnově se zrodila řada aktivit, které mají celostátní dosah. Ať jsou to celorepubliková sportovní klání, mezinárodní mineralogická výstava nebo...

Číst více >
Nabídky práce v Tišnově

Nabídky práce na Tišnovsku. Přehled pracovních příležitostí pro všechny, kteří chtějí pracovat v místě bydliště. 

Kontaktujte nás

gdi, s.r.o.
+420 516 116 545
www.gdi.cz
info@pracetisnov.cz